כיתבו לי

...דעתי על

התחביבים שלי

הכלבים שלי

מי אני

דף הבית

Ronit

נולדתי בארץ ב- 28 ביולי 1946. ילדותי עברה עלי בגדרה ובהמשך גרתי בתל-אביב, רמת גן , רחובות, אשדוד רמת השרון והרצליה.

כשלושים שנה, שרתי בצה"ל ובמשטרת ישראל במגוון תפקידי פיקוד, מטה ותפקידים מקצועיים, משם פרשתי בדרגות סגן אלוף וסגן ניצב.סיירתי הרבה בעולם, הן בנסיעות פרטיות והן כשליחה מטעם המדינה. כמו כן יצא לי להתגורר

כסטודנטית שנתיים בחו"ל.
מאז הפרישה, משנת 2002, השתלמתי ברוב תחומי המולטימדיה: צילום וידאו וסטילס, עריכה, בניית אתרים, בימוי, הפקה, תסריטאות ועוד קורסים מקצועיים
מהנים ביותר, כולל גרפולוגיה והתמחות בתורת שפת הגוף עם הסמכה למאסטר מומחית בשפת גוף.
אני בעלת תואר שני בממשל עם התמחות במנהל ומדיניות ציבורית וכל הכלים שקיבלתי מכל הלימודים שלמדתי בחיי הביאו אותי לבנות את האתר הזה ולעמוד על אישיותם ושפת גופם של כל ראשי הממשלה שהיו לנו מהקמת המדינה ועד היום.
במקביל לכל זה אני עוסקת הרבה בכתיבה כולל ספר שהוצאתי על חיי וכן ספר בו שישה סיפורים חינוכיים לילדים אותו איירתי בעצמי על תוכנת תלת מימד שברשותי.

ב-נובמבר 2022 קיבלתי החלטה משמעותית והחלטתי לצאת מהדירה המרווחת והיפה שלי ברמת השרון
לכונכיה קטנה בדיור מוגן במגדלי הים התיכון בכפר סבא. ההחלטה היתה בהשפעת הקורנה וכל מי שהיה לבדו, במיוחד בסגרים שהיו, יוכל להזדהות איתה, להגיע למקום מאובטח עם כל הפעילויות והאפשרויות לספורט, בילוי, הרצאות וחברה מתאימה. למעשה הגעתי למקום שהיה לי פעם בית שני מאחר ואני כאן דור שני - הורי היו כאן, עד שנפטרו, מאושרים מאד וכשיום אחד, אבי לקח אותי לסיור במקום כי להראות לי כל פינה בו, הוא עצר לפתע מול המצלמת וידאו איתה תיעדתי אותו בסיור המרגש הזה, ואמר לי שבבוא היום זה אמור להיות המקום אליו גם אני אגיע. הבטחתי לו שזה מה שיהיה וקיימתי. נדהמתי לגלות כאן לא מעט אנשים מהצוות שזכרו את הורי המקסימים וקיבלו אותי כאן כבת המקום.
המקום מקסים, אני מאושרת כאן בדירת חדר וחצי עם מרפסת קטנה, ממשיכה ליצור, לכתוב, להדפיס על מדפסות תלת המימד שלי ולחלק כאן בהנאה רבה מתנות קטנות שאני עושה, לארוג על הנול שלי, לנגן על האורגנית שלי, לגלוש באינטרנט, לשחות בבריכה, לנצל את חדר הכושר, לטפל בכלבים הקטנים שלי שגם הם כבר מזדקנים, כן, כן, לכאן מותר להביא את חיות המחמד – כמה חשוב ויפה, לטייל איתם בגנים המקסימים של המקום, להתבטא ברשתות החברתיות, לפגוש חברים חדשים וישנים, לארח אותם ואת הנכדים והמשפחה ולהרגיש כל בוקר שעשיתי את הדבר הכי נכון לעצמי וללא ספק למשפחה היקרה שלי שיודעת שאני בידיים טובות. לא נותר לי אלא להתפלל להמשיך להיות בריאה וצלולה עד 120 ולהנות כאן מכל הטוב. כשמתבגרים, ולא אומר מזדקנים כי זו מילה שמעציבה אותי, מבינים עד כמה הכל מתגמד מול הבריאות. כל מה שאנחנו אוגרים שנים ומפוצצים את הארונות, מבינים אחרי שתורמים את הרוב או זורקים לפחים, שהבן אדם יכול להיות מאושר עם מעט דברים, ולא צריך את כל השמעטס ורק רוצה להיות בריא ומאושר.
אז אני מקווה להמשיך כך ומאחלת גם לכם את כל הטוב שבעולם. רק שבארץ, מחוץ לחלקת האלוהים המקסימה בה אני חיה, יהיה טוב יותר כי ימים קשים עוברים על כולנו במדינה שכל כך יקרה לכולנו.
האתר עוצב ומתוחזק על ידי,
בברכה, רונית.
י ע ר ו נ י ת
 

לצילומים מימים שהיו

rosh
 
Title of Page will be generated by NetObjects Fusion 2015.
Title of Page will be generated by NetObjects Fusion 2015.